fbpx
Zahrajte si na své svatbě v hlavní roli.

Láska je věčná, ale vzpomínky mohou vyblednout.

 


„Až když jsme našli lásku, víme, co nám v životě chybělo.“

Na okamžik zavřete oči a představte si svůj život za 20 let.
 

Co si pamatujete ze svatebního dne? 

Držíte se vzájemně za ruce během obřadu?
Pamatujete si chuť polibku?
Rodinu a přátelé, které tolik milujeme? 

Láska je věčná, ale vzpomínky mohou vyblednout. 

Chcete svatební film, díky kterému se vrátíte v čase pouhým kliknutím?

Uvolněte se, jste na správném místě.. 


Pokračujte prosím dolů až na konec stránky ↓

Dobrý den,
moje jméno je Michal Kralicek a jsem kameraman/editor na volné noze.

Svatební film, který vytvářím, je vyroben s maximální péčí a důrazem na detail. Každý z nás má svůj vlastní příběh, jedinečný a nenapodobitelný. 

Mým úkolem je zachytit emoce, gesta, úsměvy, slzy štěstí a vytvořit originální umělecké dílo, které si s potěšením můžete připomenout v každém okamžiku vašeho společného života. 

„Není jiného léku na lásku, než více lásky.“

Pro přehrání klikněte.

Filter Categories
Vše


„Končí již krásné a vznešené já, začíná prosté, ale o to krásnější MY.“


Mockrát děkujeme Míšovi, že takhle úžasně zvěčnil náš svatební den❤️ . Všichni jsou z videa nadšeni, bylo emotivní, zároveň ale i veselé, prostě dokonalé. Vybrali jsme si výborně. 👍🤩 Ještě jednou mockrát děkujeme. ❤️ K&F

Nevěsta Káťa . (Hodnocení na mé FB stránce)

Děkujeme za krásné svatební video, které vystihlo náš den přesně tak, jak jsme si představovali. Jsme nadšeni a hlavně dojatí. 😊 Díky Míšo🙏.

Nevěsta Anička . (Hodnocení na mé FB stránce)

“Po zhlédnutí jsem znovu prožívala pocity štěstí. Jsem moc ráda, že jsi mohl být s námi a zachytit jedinečný moment našeho života. ”

Nevěsta Alenka B. (zpráva na facebooku)

“Ještě jednou děkujeme za nádhernou vzpomínku z našeho nejdůležitějšího dne. Když jsme ukázali video rodině a přátelům, všichni byli nadšeni. Spousta z nich se nám přiznala, že jim ukápla slza. Jsme všichni moc spokojeni. ”

Šimíčkovi (zpráva na facebooku)

Pokud jsem Vás zaujal, rád se stanu vašim svatebním kameramanem.

SVATEBNÍ KAMERAMAN, ČR

CENÍK

Zahrajte si na své svatbě v hlavní roli.

 

SVATEBNÍ BALÍČKY

Přijímám rezervace na letošní sezónu 2024

vyplňte PROSÍM níže nezávaznou poptávku ↓

nebo rovnou zavolejte – napište na mail ↓
KRALICEKMICHAL@GMAIL.COM

FAQ

Nejčastější dotazy

Co všechno obsahuje balíček?

Součástí mého jakéhokoliv balíčku je natáčení, střih, barevné úpravy, grafické animační efekty a licencovaná hudba z audiobanky. Jezdím po celé ČR i zahraničí.

ORIENTAČNÍ SCÉNÁŘ NATÁČENÍ:
– Příprava nevěsty a ženicha
– Obřad
– Svatební hostina
– Krájení dortu, házení kytice
– Společenské hry, tanec, večerní zábava

UMĚLECKÝ VIDEOKLIP

Krátké umělecké video podložené hudbou dle výběru z audiobanky o délce 3-6 minut. Součástí všech balíčků.

DOKUMENTÁRNÍ FILM

Video o délce 25-60 minut. Sestřihán veškerý použitelný materiál z celé svatby. Jedná se o autentické z větší části méně sestříhané záběry v originálním znění. Dlouhý videozáznam, který ocení nejbližší rodina. Především maminky a babičky. Součástí balíčku Silver a Gold.

ZA JAK DLOUHO BUDE VIDEO HOTOVÉ?

Vše záleží na aktuální vytíženosti, ale obvykle za cca 3-8 týdnů. Hotová díla dostanete na dárkovém USB disku, který vám zašlu domů poštou. Díla také nahraji na cloudový server, kde si můžete video ihned stáhnout či přehrát.

CO PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA?

Všechny detaily a podrobné plánování natáčení probereme na osobním setkání. Na termínu se domluvíme a rád se časově přizpůsobím. Obvykle se scházím někde na půl cesty. (Za schůzku nic neplatíte). Nevyhovuje Vám osobní schůzka? Nevadí. Zavoláme si např. přes Skype, WhatsUp apod. Vše je o domluvě. 🙂

ODKUD JSTE A KOLIK SI ÚČTUJETE ZA CESTU?

Vyjíždím z Karviné a doprava je do 25KM od tohoto místa ZDARMA. Poté si účtují 6 KČ za 1 kilometr. (Na místo svatby a zpět domů.)

MÁME ZÁJEM O VAŠE SLUŽBY,
CO MUSÍME UDĚLAT PRO DOKONČENÍ REZERVACE?

Pokud jsem Vám potvrdil volný termín, tak je potřeba uhradit rezervační poplatek ve výši 3000 KČ. V momentě, kdy bude částka připsána na účet, budu brát rezervaci jako závaznou. Následně zašlu doklad o zaplacení a smlouvu o dílo.

Proč bychom měli mít svatební video?

Je důležité si uvědomit, že svatební video je investicí, která vám umožní si znovu prožít tento výjimečný den a zachytit vzpomínky, které budete moci sdílet s rodinou a přáteli. Proto se vyplatí investovat do profesionálního videa, které vám bude připomínat ten nejkrásnější den v životě.

Proč si vybrat zrovna mně?

Jsem empatický a vždy se snažím o přátelský a profesionální přístup. Pracuji takovým stylem, abych co nejlépe spolupracoval s fotografem a nenarušoval tak jeho práci. Rozumím, že chcete mít ze svatby také krásné fotografie. Jsem flexibilní a vždy se svým klientům snažím vyhovět vstříc. Každou svatební sezónu přijímám pouze omezený počet rezervaci. Tento přístup mi umožňuje věnovat maximální pozornost každému páru a vytvořit pro ně kvalitní a jedinečný originální svatební film. Pokud se rozhodnete se mnou spolupracovat, budu se na Vaši svatbu pečlivě připravovat a pracovat s Vámi tak, aby moje výsledná práce splňovala Vaše očekávání a byla pro Vás nezapomenutelnou vzpomínkou.